| Nixs a întrebat:

Heyy, in legatura cu Razvan,am vorbit pe mess(tot eram cu Alex) si i-am trimis conversatia dintre mine si Alex si era si o parte: Alexbig grinar de ce,de la un timp esti mai vesela?
Eu:pai prima data am facut asta pentru Razvan,dar cu timpul mi-am dat seama ca nu ma merita,sau invers.
Asa,mi-am cerut scuze pentru asta,si a zis asa:
Razvan:N-ai de ce, chiar voiam sa te intreb daca vrei sa fi cu mine, dar mi-am dat seama ca tu te lasi prea dusa de cuvinte(adica esti naiva)
Da...Am fost impreuna acum cateva luni bune si auzisem de la doi colegi ca-si bate joc de mine, si na, acuma ce puteam sa cred? E adevarat chiar sunt naiva.Si mai zicea Razvan:
Razvan:Cand vei fi singura, vom avea o sansa impreuna.
Apoi a zis:
Razvan: Trebuie sa ies, dar vorbim peste 10 minute
Eu: Ok, pup :*
Razvan: pa-pa :* :*
(Mentionez ca el nu sta aproape deloc pe mess, si pe net.)
Si n-a mai intrat si trebuie sa vorbesc cu el pentru ca m-am despartit de Alex imediat dupa conversatia cu Razvan.
Noi 2(eu cu Razvan) nu prea vorbim la scoala...E asa, nu stiu sa explic, el sta mult cu baietii.Si nu stiu ce sa fac acum,ca eu nu am tupeu sa-i spun: Trebuie sa vorbim. Ce sa fac, ca innebunesc, nu-mi merge mess-ul, si oricum el n-a mai intrat.Am asteptat atata timp ca sa imi zica el ca ma place si acum ma panichez,nu stiu ce sa fac,chiar vreau sa fiu cu el,mult mult mult de tot. a rog, ajutoooorrrrrrrrrr!(P.S: Nu injurati, plz)

4 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Pai fi cu cel cu care vrei sa fi dandu-i papucii celuilalt apoi vezi cum mai vorbesti cu ala. Ideea e sa te desparti de celalalt.

Răspuns utilizator avertizat