| sakura1234 a întrebat:

Heyy lume vreau sa-mi dati niste sfaturi este ziua iubitului meu eu de ziua lui as vrea sa ma culc cu el (mentionez ca nu este pentru prima oara) dar vreau sa fie ceva mai diferit dar fara cine stie ce costumatie cum fac cei din ziua de azi vreau sa se simta bine si fara costumatii erootice sau sex oral care mi se pare de-a dreaptul scarbos si nici el nu este de acord cu asa niste sfaturi va rog kiss dau funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eee nu e de accord cu sexul oral... asta iti spune tie doar...

| ShadoWizz a răspuns:

Te imbraci mai sexy (nici prea tipator) aprinzi niste candelute in camera (sa fie mai romantic), il duci frumos in camera, il iei cu saruturi si dupa faceti sex cum va placewinking spor la treaba!