| Anemarrie124 a întrebat:

Heyy TPU. Am si eu o intrebare pentru baieti dar pot raspunde si fetele.
v-ar placea ca o fata care nu va este inviferenta sa va spuna ca nu suporta gandul ca ter vedea cu o alta fata?
Raspunsul cel mai rapid si corect primeste funditahappy

Răspuns Câştigător
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Da pentru ca este sincera!

12 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Regandeste. Reformuleaza. Reposteaza.

| Anemarrie124 explică (pentru Wihox):

De ce? Ce nu intelegi din ce am scris?

| Anemarrie124 explică (pentru Wihox):

Daca te referi la "fata care nu va este inviferenta", acolo vroiam sa scriu indiferenta.

| Anemarrie124 explică (pentru Wihox):

si mai jos :"gandul ca te`ar" ..scuze dar am probleme cu tastauturahappy

| Wihox a răspuns:

Din cate inteleg ne intrebi daca ne-ar placea ca o anumita fata care nu ne este "indiferenta" (banuiesc ca ai vrut sa scrii ) sa imi spuna ca nu suporta gandul ca m-ar vedea cu alta... Din asta inteleg ca iti place de un baiat si ca desi nu indraznesti sa ii spui, ii spui ca nu ai suporta gandul ca nu iti este in preajma si este cu alta fata. Mie mi-ar placea sa aud asta de la o fata (pe placul meu ) dar acum parerile sunt impartite. Daca iti place de acel baiat petrece cat mai mult timp cu el si dupa faci marea miscare.

| Anemarrie124 explică (pentru Wihox):

Pai baiatum despre carte vorbesc este fostul meu iubithappy

| neutrino a răspuns:

Aceasta e o intrebare pusa de visatori, o intrebare din categoria "ce-ar fi daca "?

Răspuns utilizator avertizat
| Alishia a răspuns:

Pai gandeste-te un pic,daca o fata e indiferenta, din mandrie nu-i va spune unui baiat ca nu suporta gandu sa-l vada cu alta, sau ca tine foarte mult la acel baiat.Mie una, daca am plecat de la a fi indiferent, nu i-as spune niciodata unui baiat adevarul.Cred ca singurul motiv ar fi din mandrie.

| Anemarrie124 explică (pentru Alishia):

Eu nu marefeream ca o fata indiferenta i`ar spune asta baiatului eu ma referem..la o fata care nu ii e indiferenta baiatului adica si baiatului ii place de ea.

| Alishia a răspuns (pentru Anemarrie124):

Mi se pare ca te contrazici singura...straight face