| TheLoneyOne a întrebat:

Salutare TPU, intrebare pentru fetele in zodia leu mai ales, diseara ma intalnesc pentru prima oara cu o tipa cu care vorbesc de ceva vreme si vreau sa fie ceva frumos.
Cum v-ar placea sa fie prima intalnire? raspunsul cat mai detaliat si mai rapid primeste fundawinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns pentru prosti si proaste. zodia nu are nici o relevanta intr-o relatie.gandirea sentimentele si compromisurile pe care esti dispus sa le faci.atat.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Nu are nici macar o treaba zodia cu destinul tau, nu mai crede in asa ceva. Daca te iubeste, te iubeste si fara sa fii o anumita zodie. Atata timp cat exista acea chimie

| ychigo a răspuns:

Bai omule revino-ti, relaxează-te si fi tu. Succes!

| TheLoneyOne explică (pentru ychigo):

Nu prea ati inteles intrebarea dar oricum a zis ca o doare burta si nu mai iesim laughing)
=forever alone;( =

| Marius022013 a răspuns:

1.Conjucturile astrologice nu iti vor influenta in niciun fel intalnirea
2.Incearca sa fii cat mai naturala