| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! De Paste le'am cumparat unor membri din familie cateva cadouri. Mai am 2 membri care sunt barbati...au intre 20 si 30 de ani.Nu prea stiu ce sa le cumpar, pentru fete imi e mult mai usor dar pentru ei nu stiu.Ma gandeam la un deodorant sau un tricou dar sunt cam scumpe, si mai am 3 cadouri de luat.Stiti si alte cadouri pentru barbati care sa ai un pret mai mic?
Fuuunditsa:X

2 răspunsuri:
| andu_9113 a răspuns:

Parfum la 5 lei sau o curea frumos big grin

| vikis a răspuns:

Ia-le cate un pachet de prezervative si inteapa-le dar sa nu le spui ca sunt intepate rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor