| kiduuuuu a întrebat:

As vrea sa va intreb ma gandesc ce cadouri sa le fac parintilor mei de paste la tati ma gandeam sa ii cumpar o cravata sau altceva dar nu vreau sa fie foarte scump mamei mele nu stiu ce sa ii cumpar de aceea va intreb pe voi cine raspunde fundita

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La mama niste flori.

2 răspunsuri:
| andreea95 a răspuns:

Mamei... totusi niste flori. cerd ca va fi entuziasmata, deoarece ea se bucura chiar daca ii oferi o felicitare! ea stie ca o iubesti, insa ar trebui ceva mai frumos, dar totusi sa nu fie scump, dupa cum zici tu. ai putea sa-i cumperi... un bibelou sau o vaza. de exemplu. unele pot fi foarte ieftinewinking(10-15 lei)

| kiduuuuu explică:

Raspunsul castigator va primi 5 fundeeeeeeeeee