| 1Chris1 a întrebat:

Mai am cateva luni pana voi da de permis. Insa nu stiu ce masina sa-mi cumpar? Care-i mai buna calitate/ pret/ piese nu foarte scumpe / consum.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti mai intai permisul si apoi discutam despre masina.Te astept pe TPU.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Dacia Logan sau Opel Corsa.

| 2Low a răspuns:

De obicei masinile incepatorilor sunt: Golf 4 sau Passat, Audi A4 sau cazanul(BMW 320).

| 2Low a răspuns (pentru 2Low):

Un Golf 4 pentru un incepator mi se pare o masina foarte buna.

| marian000 a răspuns:

Opel corsa

| Ioan_Hrisca_1955 a răspuns:

Recomand gama ford sau opel motor 15 17 ecotec sunt fiabile consm mic