| CherryGirl67 a întrebat:

Heyy:X

Ce cadou sa-i iau amicului meu de ziua lui de nume care e pe 31 noiembrie?:*

stiu ca mai e da am nevoie de idei

funda

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O carte, un ceas, un parfum, înrămează o poză veche cu tine și cu el, etc.
Tu știi mai bine ce gusturi are și cum stai cu bugetul.
Sunt sigură că va aprecia mai mult gestul decât valoarea cadoului.
Baftă!

| OanaG a răspuns:

Luna noiembrie are doar 30 d zile. Te referi la Sfantul Andrei nu?

Pai tu stii ce ii place, ce nu-i place. I-ai un ceas, daca aveti poze, developeaza o poza si pune-o intr-o rama, daca sunteti d mult impreuna o inimioara cu un "te iubesc"...

| AndreyG a răspuns:

Pai nu prea conteaza atat timp cat vine din suflet. Orice.un parfum sau ceva ce ii place.Tu il cunosti mai bine.Ar trebui sa il intrebi sa vezi ce si-ar dori el cel mai mult. Daca zice de un lucru scump, gasesti tu o alternativa.
PSbig grine ce ai scris in felul acesta? cu ditamai spatiile?
PS2:Il cheama Andrei? Nu se sarbatorea pe 30 noiembrie si nu 31?

| CherryGirl67 explică:

Pt AndreyG
Nu stiu de ce mi s-a pus asa cu spatii intrebareastraight face
si acolo da scuzeblushing am gresit :d e 30 big grin

| RomFumSiVanilie a răspuns:

Buna`

pai eu iti dau cateva exemple ce le consider eu dragute:
-un ceas
-un parfum
-o bratara+un lant
-un tricou[cu trupa preferata]
-un tricou[cu o poza cu voi doilove struck]
-un tricou[ cu un mesaj dragut]
-o carte
- o esarfa[ + inca ceva]
-poti face un calendar cu poza cu voi!:X

Bafta!:*

| TudorRadu a răspuns:

Eu zic sa ii dai tu o noapte de vi$$laughing)

| rodision a răspuns (pentru TudorRadu):

Cea mai buna idee

| CherryGirl67 explică (pentru rodision):

Da bine voi numa la sex va ganditiwinking

| rodision a răspuns (pentru CherryGirl67):

Nimeni nu a pronuntat cuvintul ''sex'', asa ca nu stiu cine se gindeste acum la el...ca sa faci noapte de vis nu e neaparat sa fie si sex...