| CherryGirl67 a întrebat:

HEYYlove struck
Am si eu nevoie de statusuri gen "lasa, e mai bine asawinking spera ca o sa-ti fie bine ca cu speranta o sa ramaiwinking"

plsspuppy dog eyes

dau fundalove struck >+votlove struck:::*:*:*

2 răspunsuri:
| Corina0901 a răspuns:

"Si realizez ca pot. Sa uit tot. Ca si cum n`ar fi existat deloc :d Intorc privirea peste umar, intalnesc pe altcineva` in drum Poate am pierdut ce`aveam.ptr altceva mai bun!

Chiar daca zambetul tau dureaza o clipa tu stii`! Ca in spatele lui au ramas o mie de amintiri vi`!

Priveşte'o în ochi să vezi că NU minte. Învaţă să o cunoşti după ceea ce SIMTE

Azi uitam de toate necazurile fara retineri!love struck Ca viata`i scurta si noi suntem tineri`;;

Un vis pare imposibil. Iar cand se indeplineste devine incredibil love struck

Si in gand raman doar cateva amintiri. Si cand te gandesti la ele, uneori uiti sa respiri.

Niciodata nu e prea tarziu, toate trebuie sa le incerci, incearca-le pe viu.

Astia sunt ani in care dormi putin. Dar iubesti si razi din plin!

O fata nu trebuie sa fie judecata dupa defectele ei...ci dupa modul in care stie sa le foloseasca

Daca imi aduc aminte de trecut,
Nu regret decat ca ti-am intins mana cand ne-am cunoscut

Pentru cel care priveste cu atentie, pentru cel care îndrazneste sa viseze,
frumusetea poate aparea acolo unde se asteapta mai putin.

E o dorinţă… ceva realizat, e o schimbare dacă nu ai observat.winking

"Degeaba zambesc oricum nu`ti pasa…T uiti doar l mine si ma vezi bucuroasa…Deschide ochii bine si gandeste`te in sens opus.caci. sentimentele adevarate sunt greu d spus

Da! Fii realist, ea chiar te'a iubit... te'a iubit candva dar ai dat cu picioru la ce iubea eawinking

Zambetu` meu e din nou colorat. Am trecut peste tot ce mi s`a intamplat.:X

●Ea e puternică, ea merge mai departe şi cu fiecare pas încearcă să uite că oamenii sunt falşi, că oamenii sunt cruzi, că oamenii ucid suflete●

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios,Indiferent si, logic, într-un final, un prost.
Si-un clasic adevarat,ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!

Nu întinde mâna nimanui ca te arzi si ai sa vezi cât de multi te uita daca mâine cazi

si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla

♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare.

Nu te gandi ca nimeni nu iti spune cand e bine,incearca sa visezi sa fi doar tu cu tine.

Poti sa-ntinzi o mana, sau sa privesti cu ura, senzatia-i dura cand ma scufund in liniste pura.

Faze noi, sentimente ciudate, chestia aia care nu poti s-o pui in contracte."

Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant"

Dacă ai dreptul sa fii mândru de ceva, este vorba de puterea câştigată prin tine însuţi şi căreia îi eşti deopotrivă cauză, efect, principiu şi rezultat.

Dacă viaţa a falsificat materia, omul, la rândul lui, a falsificat viaţa.

Începi să ştii ce e singurătatea atunci când auzi tăcerea lucrurilor

Minciuna doare, gesturile îndeparteaza, atitudinea produce ura, gre? elile nasc regrete? i persoanele. schimba persoane."

Eu nu tin cont c'afara ploua, ca'i zapada sau roua/Mie nu'mi strica vremea starile cum vi se intampla voua\

♥ Nu laSa` nimiC Sa te doboare`. gandeste-te Ca totul` e doar o Simpla incercare`. e greu`. O simti` pe pielea ta`. da` poate in aCel mOment` e mai bine aSa`! ♥"

Indiferenta, in acelasi timp atenta, sunt precauta de lumea prefacuta

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

| Karlyy a răspuns:

Tu ai vrut asta, sti bine...Mai bine ma impac cu ideea decat cu tine! happy
Recun0sc, ai jucat bine dar, acum e 1-0 pentru minee` love struck
Mai stii? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand
Dęci dacă vręi să mai spui cęva tę rog spunę...si dacă vręi să plęci acum plęacă pę bune!wave
¦Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!
Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!
Vezi? Tot ce ai facut tu doare. Acum lasa, e tarziu sa-ti ceri iertare. Te iarta sau. te calca in picioare!smug
Nu o sa ma vezi, doar mereu cu zambetul pe buze... Pentru ca e atat de dulce si de frumos... Iti dai doua palmi si cazi pe josss love struck.
• Nu mai vreau să te văd niciodată, m-ai demoralizat pentru ultima dată.
Am uitat ce ti-am spus si cum era înainte. N-am uitat să te iubesc, doar că nu-mi aduc aminte.
Satula de tine, satula de noi.stai, nu pleca! Intoarce`te, ia si trecutu` si plecati amandoi!
Am ars ce-a mai ramas, zic doar cuvinte simple. Incerc sa-i fac sa inteleaga ca n-o sa ma mai schimbe.
Inainte sa plec vreau sa mai spun doua cuvinte; astea nu.s pareri de rau, lista mea te minte! Nu ma tine minte, uita ca am stat vreodata de vorba; Arunca pozele cu mine sa nu.ti fie dor ba!
Dedicatie pentru cel mare m-a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost!

Calca-ti pe orgoliu si raspunde-mi la intrebare: Daca te-as calca si eu pe inima ce ai zice, doare?; xx

Bazati pe grame, la orice pas e o ispită, haos total, dacă iti cauti ingerul pazitor, e sub masa`ntru`n bar love struck

şi începeai să mă cerţi dar simţeam în vocea ta că erai gata să mă ierţi love struck!

Siiii daca ma gandesc putin, nu-i drama`! Scuza-ma putin... dar am uitat cum te cheama!?!
hai lasa drama, mai bine da-ti si tu seama, ca poate nu o te astepti, si maine plec de tot, spui ca nu-s in stare dar sti si tu ce pot! :*

sper ca te-am ajutat...bafta!:*