| GeorgescuMonica a întrebat:

Heyyy, as vrea sa incerc anal cu prietenul meu. Cum ar trebui sa ma pregatesc, sa ma curat, sa nu ma doara asa tare?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul anal nu sepractica asa in joaca. Necesita o pregatire minutioasa. Daca se poate sa-ti faci o clisma inainte de penetrare. Sa folositi crema lubrifianta din belsug si inainte de penetrare sa-ti fie muschii anusului bine masturbati. Prima data ar fi indicat sa folositi in mod obligatoriu prezervativul deoarece faciliteaza foarte mult penetrarea si se reduce foarte mult durerea. Penetrarea sa se faca incet si fara a brusca patrunderea pentru a se evita aparitia fisurilor anale. De un lucru poti fi sigura; prima data indiferent de precautii si pregatire durerea va fi destul de mare. Succes!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Care dintre voi e Gheorghe?

| Nemessys a răspuns:

Poti sa faci orice ca tot o sa te doara. Dar ca sa mai reduci putin din asta, inainte sa incepi, masturbeaza-te putin.

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Duș, mult lubrifiant, comunicare

| nichy2012 a răspuns:

Lubrifiant

| Cremonaaa a răspuns:

1)pentru nu a fi durerea atat de puternica iti recomand un lubrifiant sau poti folosi saliva...dar aceea durere de care vorbesti este doar la inceput dupa deine placut folositi pozitii comode (capra, pe burta...)2fa-ti o clisma sau pur si simplu mergi la baie inainte...

Răspuns utilizator avertizat