| Mitrea_Marian_1997 a întrebat:

Sunt o fata de 14 ani prietenul meu vrea sa facem anal ce ar trebui sa fac sad

15 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Sa te razbuni pe marsav! Nu te caca doua zile, ca sa si-o scoata de-acolo cu tractorul. Eventual mananca peste si fructe de mare, prune proaspete si iaurt cu soia, ca sa puta de-ti muta nasul cand lasi levierul sa intre-n broasca. Asa il vei baga la puscarie pe nevolnic, sa vada cine e sef in raion, sa vada cine comanda in restaurant la mine, fascistu' dracu'.

| KodrutZ a răspuns:

Sa ii zici sa faca rost de un dildo si sa il penetrezi tu anal prima. Daca ii place, zi-i ca o faci si tu dupa aia.

| mihai69 a răspuns:

Fă-i tu lui, cu ceva care imită organul bărbătesc! Și dacă după aia tot crede că e OK... poți să-l părăsești și să-i urezi să-și afle cât mai repede un amant focos!

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca prietenul vrea asta e cu cel putin doi -trei mai mare ca tine.
Tu nu esti pregatita nici pentru sex normal, cu atat pentru cel anal.
Ai doua variante.Ori il refuzi spund ca tu nu faci asa ceva, ori ii dai papucii. Punct!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mitrea Marian, sigur nu esti gay?

Răspuns utilizator avertizat
| jamal000 a răspuns:

Nu este nimic rau in a face sex anal, dar la 14 ani e cam devreme. Este necesara o clisma si e musai sa fie folosit lubrifiantul.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Hmm, si de ce ai cont de baiat daca esti fata?!
Pentru ca glume si timp liber.

| AndaVr a răspuns:

M-ai lăsat mască, unde a dispărut copilăria frate.Eu la 14 ani asteptam să vină tata cu dulciurile si voi abia asteptați să vă distrugeți viata.

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Nu face asta! Lasa-l in pace, asa sunt baietii. Nu-ti distruge copilaria! Vorbesc serios, nu e prea normal sa faci la 14 ani. Spune-i pur si simplu nu, iar daca se desparte de tine, inseamna ca nu te merita(asta e parerea mea)

Răspuns utilizator avertizat
| Byana01 a răspuns:

Buna in primul rand daca esti fata de ce ai nume de baiat pe TPU? revenind la intrebarea ta e prea devreme si pentru cel normal iar din punctul meu de vedere cel anal mi se pare potrivit doar pentru cele care o fac pentru bani, oricum daca iti cere treaba asta nu te iubeste cu adevaratwinking daca te iubeste te poate astepta...

| AGNEZ a răspuns:

In niciun caz nu te lua dupa el! E baiat, baietii sunt idioti -_- ( #dontkillme )... Cum a zis si Anastasia, spune-i 'nu vreau, sunt prea mica', iar daca se va despartii de tine inseamna ca nu te-a vrut decat pentru... ugh ( intelegi ). Te pup si iti urez succes! ( Nu o face, te rog eu, nu e normal, esti mica o.O )

| AttackOnTitan a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine ca esti gay si... Fai tu primul ca sa se oftice