| Bambinaa a întrebat:

Heyzz TPU:* urmeaza sa ma sarut cu prietenul meu.si habar nu amcrying pentru ca eu nu m-am mai sarutat in viata meastraight face si mi-e rusine ca o sa vada ca nu stiu
si o sa se rada de mine. voi ce ziceti? cum sa ma sarut? la voi cum a fost primul sarut?

Răspuns Câştigător
| Dania Meitoiu a răspuns:

Draga, nu iti face griji. Eu i-am spus din prima ca nu am mai sarutat pe nimeni pana acum si m-a inteles. Totul a inceput cu un pupic. "Bot in bot", sa zic asa. Si am deschis gura (si desi suna "scarbos) si limbutele noastre s-au intalnit si de aici incolo trebuie sa iti misti limbuta exact cum ti-o misti prin gura, sa zic asa. Poti cauta si pe net cate ceva. Sincer, eu parca nu puteam. Nu puteam sa deschid gura si nici nu puteam sa imi misc limba, zau. laughing A fost frumos pentru ca m-a inteles si dupa au urmat muuulte saruturi. Sa ne povestesti dupa! smug

15 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Lasa-l pe el sa prea initiativa...doar e baiat! :>
http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+kiss
succes!:X

| Derye a răspuns:

Ce idioate sunt femeile care zic: "lasa'l pe el sa ia initiativa...doar e baiat". straight face
Baietii s'au nascut invatati? Adica, corect, ei cand s'au nascut doctoru' ia pupacit pana au tinut minte, no?
Sincer, mie imi este greata de astfel de persoane.

@Bambinaa: spune'i ca e primul tau sarut. Primul sarut nu ar trebui planificat. Ar trebuie sa fie ceva spontan. Spune'i inainte ca nu ai mai sarutat, poate nici el nu a mai sarutat inainte si o sa fie ceva frumos intre voi doi.

| clauss a răspuns:

Inchizi ochii si deschizi gura, restul trebuie sa vina de la el. primul sarut e intotdeauna cel mai frumos si nu il uiti niciodata. sa ai bafta bambinaa

| WickedBoy a răspuns:

Decithinking
1.Cred ca o sa te descurci pentru ca e ceva natural
2. daca chiar nu o sa te descurci si o sa rada de tine nu te merita si vrea doar sex nimic altceva
3.Nu te inte3reseaza cum a fost primul meu saruthappy

| mihaela_7412 a răspuns:

Hey buna deci nu e cvA ce se invata sau gata ca va rade de tine pentru ca nu e asa sarutul trebuie sa il simti sa vn de la sine nu sa il inveti, o sa fii cu el singuri o sa te sarute si te lasi purtata de val atata tot, toti am fost la fel nu e ceva ce trebuie sa inveti, nu o sa rada, la mine nici nu mai stiu cum a fost e o joaca succes si nu mai sta cu frica ca nu ai dc :*

| Snow a răspuns:

Nu o sa rada nimeni de tine. Pur si simplu il lasi pe el sa detina cotrolul pana iti vei da seama cum se procedeaza. Iar apoi vei sti singurica ce trebuie sa faci!

| Bianca_2742 a răspuns:

Mai vine totul de la sine stai linistita!

| Opt1k a răspuns:

Primul sarut e cel mai sincer! cum a spus si claus.inchizi ochi.deschizi gura si restul vine de la el. poate o sa ai emotii dar ce naiba nu te omoara numeni! crede-ma primul sarut e beton. mias mai dori unul!big grin

| georginika a răspuns:

Asa imi faceam si eu griji pentru primul sarutlaughing). Dar cand a venit momentul mi-au trecut toate emotiile.Si i-am spus baiatului respectiv ca nu stiu sa sarut, iar el mi-a zis "Stai linistita ca te voi invata eu" :X
:*

| Barbie_9570 a răspuns:

Ehh, cum sa se rada de tine? Nimeni nu s-a nascut invatatwinking

Poti incepe incet si apoi totul vine de la sinehappy

Fii relaxata si nu sta incordata.

O sa fie bine.

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să-i spui dinainte că nu ai mai făcut asta, dacă vrei; nu o să râdă de tine, dimpotrivă.
Închide ochii şi "go with the flow" tongue
Nu vrei să ştii cum a fost la mine; a fost cam aiurea (nici nu eram împreună, nici nu vom fi vreodată!) dar oricum, nu cred în chestia cu - primul sărut trebuie să fie cel mai ce, artificii, piciorul un pic ridicat, cum se întâmplă în filme laughing
Dar poate fi o experienţă plăcută. Good luck!

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://teladin.blogspot.ro/2017/02/cum-saruti-partea-1.html
Este foarte bun tutorialul

Sper sa te ajute

| VeniitaDePeTerra a răspuns:

Poate te invata el stii cum...e...Ii spui ca e primul taw sarut si inca nu sti daca nu spune-i lu` nu o sa te faci de ras ai incredere in tine si inhibitsiie`.S`au daca `nu uitate pe net mai multe informatie

Draga Bambinaa

| Username_7426 a răspuns:

Pai mai intai tu trebuie` sa fi relaxata ...eu am avut fluturashi in stomac la inceput dar apoi mi-au trecut. Tu trebuie doar sa inchizi ochii sa deschizi gura si sa faci ce face si el.Bafta!

| pytycot98_5316 a răspuns:

Buna! Si eu am trecut prin asta si imi era foarte frica ca ma fac de ras! uite un sfat bun deschizi gura inchizi ochi, si pe urma totul o sa vina de la el u trebuie sa te lasi dusa de val o sa fie ok nu e nici o rusine ca nu sti bafta