| fasfas a întrebat:

Halau!
Pt cei car obisnuiesc sa faca misto si sa rada de ceilalti:mai bine nu mai rasp la intrebare!
Saptamana aceasta urmeaza sa ma intalnesc cu prietenul meu, si posibil sa avem primul nostru sart.
Chestia este ca eu nu m-am mai sarutat niciodata, in schimb el are experienta(sa zic asa) si de aceea sunt putin speriata.

Intrebare pentru fete:la voi cum a fost primul sarut?

4 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Totul o sa vina de la sine. happy incearca sa te relaxezi

| chip6angelic a răspuns:

Primul sarut este ceva special si nu poti sa-l descrii ...sau sa descrii ceea ce ai simtit fiecare simte ceva aparte... funda:X:X?

| Biiannca a răspuns:

Lasa-te dusa de val, fa ce face el si totul va fi ok.

| love999 a răspuns:

Nu s-a intamplat, dar sa iti spun totusi(stiu de la mama):cand el se apropie de tine, respingel prima oara si o sa creada ca te-ai mai sarutat! Pentru ca el crede ca esti o fiara si il lasi sa se infierbante! Apoi a doua oara te apropi tu de el si o sa fie super tare daca e inferbantat laughing fundita?