| kidulinha a întrebat:

Hi again tongue Daca mi-am sucit glezna acum 3-4 zile si acum nu prea ma mai doare in schimb am o vantaie.laughing Pot sa merg pe tocuri peste 2 saptamana sad? Adica e vreun pericol ceva? Sa inceapa sa ma doara sau ceva d genu >:"? thx:*

4 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Da sigur ca poti doar incearca sa faci niste exercitii pentru glezna care iti vor grabi vindecarea si vei putea sa mergi pe tocuri cat de mult vei rezista:** (pont: ca exercetitiu poti incerca rotiri de gleznewinking este foarte eficient iar pentru trecerea vanataii pune-ti felii de cartofi cruzibig grin) pup miruna:*** ( fundita?)

Răspuns utilizator avertizat
| aleksy a răspuns:

Incerca si vei vedea
winking

| hd04wbw a răspuns:

Poti sigur ca da. Dar cu grija