| gabriela007 a întrebat:

Cred ca am o vena intoarsa.De o saptamana ma doare glezna, dar azi debea mai merg. Ce trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Trebuie sa te duci la doctor.nu trebuie sa astepti sa ti se agraveze

| lunathemoon a răspuns:

Scumpa mea(indiferent de ce varsta ai)ar trebui sa mergi la gdoctor sa vadasau sa-ti faca o radiografie pentru a afla ce ai la picior.Da-mi funda ca nu am!

| hamsteru a răspuns:

Buna,ai avut un accident sau ceva de genul? daca ai avut ai consultat medicul imdediat? Daca nu in cazul ca nu mai poti merge, chemi urgenta si te vor duce la spital sau mergi pe jos cu cineva.Sincer imi pare rau pentru tine...