| Crys_4835 a întrebat:

Hi all!:* acum o luna m-am despartit de prietenul meu si inca il mai plac!happy
si cred ca si el da sa duparat pe mine pentru ca crede ca l-am injurat pe mess ca am scris la status du-te dracu Marius! si nu era vorba de el si este suparat pe mine!crying cum pot sa ma impac cu el? plz dati rasp.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Cypronge a răspuns:

Buna Crys, dupa cum ai scris mesajul si dupa cum ai decris povestea banuiesc ca ai varsta cuprinsa undeva intre 12-14 ani?
Dar asta nu prea conteaza atata acum, daca chiar il mai placi pe baiat si ai vrea sa va impacati suna-l spune-i ca a fost o greseala si ca tie dor de el, vrei sa va intalniti.
Daca refuza atuncea mergi mai departe vei gasi alta persoana sa iti fie prieten.

7 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Morala e ca Nu e frumos sa folosesti cuvinte urate. Te-ai gandit ca poate Nu mai vrea sa fie cu tine din cauza limbajului, ca denota incultura, proasta crestere si ca el cauta altceva mai. delicat?

| Kylexy a răspuns:

Daca din atata lucru se supara... ce sa ii faci crys incearcai sa ii explici ca statusul nu era pentru el ci pentru unu care te enerva sau ma rog vezi tu ce ii spui de obicei lucrurile explicate simplu par credibile. Sarbatori Fericite

| Myladdy a răspuns:

De conteaza atat de mult statusurile astea, zi-i acum:Tin la tine Marius, imi lipsesti!

| DenDi a răspuns:

Pay spune-i si tu ca nu ai fost despre tine si daca o sa iti zica ceva de genu nu mai minti ii zici:"Degeaba am fost impreuna atata timp ca vad ca inca nu m-ai cunoscut si daca nu ma crezi inseamna ca nu meriti dragostea mea"si daca nu reactioneaza cauta-ti pe altcineva

| zuzaa_7068 a răspuns:

Explica-i ca nu era vorba despre el

| AncaAndreeaS a răspuns:

Pai incearca sa vb cu el saí spui km sta treaba...winking dar de acum incolo nu mai face greseala asta...winking

| adelina_4547 a răspuns:

Pai daca s-a suparat din fleacuri din astea inainte sa astepte sa ii dai vreo explicatie nu e bine...parerea mea fal gelos si ai sa vezi ca va veni el la tine sa te impaci ca el... un sfat nu te injosi u in fata lui pooop si succes