| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu s-a despartit de mine acum o saptamanasad..si a doua zi s-a impacat cu o fosta de-a lui, pe mess isi scrie "te iubesc" la statuslaughing dar la scoala nici nu o baga in seamastraight face..si eu aseara mi-am scris la status " sad sad sad " ..si el o intrat si mi-o zis ca " ce-i cu sts?sad "si i-am zis "nimic"..si el o zis ca " hai te rog scoate-l puppy dog eyes " si cand ii spun ca ma doare capul sau ceva pune " sad ". Am dat like la un baiat si un comentariu cu " frumos " si el o zis ca ce ca lui ii dau com da lui cand eram cu el abea ii dadeam un like. facea ca hai du-te la ala ca n-ai nevoie de mine, du-te si vorbeste cu ala. Vreau sa ma impac cu el sau sa regrete macar si sa se intoarca la mine.
FUNDOI laughing.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu n-ai observat,dar baiatul asta incearca sa te faca geloasa cu fosta lui.
E interesat de orice ai face si nu da nici o importanta fostei lui.
Cand v-ati certat,a vrut sa te "pedepseasca" si a gasit solutia cu gelozia,impacandu-se de ochii tai cu fosta lui.
Cred ca a regretat din prima clipa ca s-a impacat cu ea,altfel nu l-ar interesa nici tristetea ta,nici like-urile pe care le dai,nici durerea ta de cap.
Nu-l ruga sa se intoarca, spune-i ca-i doresti si tu fericire alaturi de fosta lui si ai rabdare, la un moment dat nu va mai suporta libertatea si linistea cu care ai acceptat despartirea voastra si va veni singur inapoi.
Asteapta-te oricand la asta, chiar si azi, oricum e aproape!

| Liviu a răspuns:

Pai nu stiu, poate s-a pus cu ea ca ea se culca cu el, cine stie. Poate inca tine la tine, sau nu.Sau poate doar rade de tine.Lasa-l in pace, indiferenta doare, ignora-l si s-ar putea sa vina in limbuta la tine big grin

| Çõяÿηą a răspuns:

Eu zic sa-ti vezi de viata ta si sa-l ignori, incearca sa-ti gasesti un iubit nou, care sa te iubeasca cu adevarat si sa nu se joace cu tine. O sa-l faci sa regrete ca te-a pierdut(daca te-a iubit)

| sypzer a răspuns:

Sincer cred ca acelui baiat nu ii pasa decat de popularitate... Nu ai de ce sa fii ingrijorata, te amagesti fara rost.