| alexa_4370 a întrebat:

Hi all!

Am vorbit la telefon vreo 2 zile cu baiatul pe care il plac si am planuit ca azi sa mergem la plaja asta am planuit acum 2 zile. Ieri l-am sunat si i-am dat mesaje si nimic.

Ce credeti ca s. a intamplat?

Eu ma gandeam ca nu vrea sa mai mergem la plaja si de aia nu raspunde dar nu stiu sigur.

Stau toata ziua cu ochii pe telefon si astept sa ma sune dar. nimic...

Am zis ca nu o sa. l mai sun. sa ma sune el... azi nu l.am sunat deloc si nu am de gand.

In zilele in care am vbit mai mult el m. a sunat. Binee, eu am dat startul sa zic asa...(intelegeti voi)... Vreau sa aud si parerea voastra!

Multumesc mult! dau fundita! :*

3 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Poate are probleme sau poate nu ii mai place ceva.Mergi mai departe si noroc sa ai!

| Gigiku a răspuns:

Lasa-i un mesaj. Daca este interesat te va suna, va da Replay... Daca nu, asta e big grin sentimentele se daruiesc doar celor care merita si apreciaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa uiti de el. Poate ca baiatul nu a mai putut merge la plaja si nu a indraznit sa iti zica crezand ca nu o sa il intelegi sau pur si simplu nu a mai vrut.
In orice caz lasa-l in pace.