| alexa_4370 a întrebat:

Hi all!
Am vorbit la telefon vreo 2 zile cu baiatul pe care il plac si am planuit ca azi sa mergem la plaja asta am planuit acum 2 zile. Ieri l-am sunat si i-am dat mesaje si nimic.
Ce credeti ca s. a intamplat? sad
Eu ma gandeam ca nu vrea sa mai mergem la plaja si de aia nu raspunde dar nu stiu sigur. straight face
Stau toata ziua cu ochii pe telefon si astept sa ma sune sad dar. nimic...
Am zis ca nu o sa. l mai sun. sa ma sune el... azi nu l.am sunat deloc si nu am de gand.
In zilele in care am vbit mai mult el m. a sunat. Binee, eu am dat startul sa zic asa...(intelegeti voi)... Vreau sa aud si parerea voastra!
Multumesc mult! dau fundita! :*

2 răspunsuri:
| anonim_8893 a răspuns:

Pai mai vorbeste cu el, intreaba-l daca pana la urma mai vrea sa vina cu tine la plaja sa stii ce s faci.thinking
ca poate nu vrea. dar nu mori daca il intrebi

| aNdReYa_4166 a răspuns:

Salut da uni baieti nu le place sa fie sunati bine nu toti. totusi daca nu-ti rasp pune pe un prieten/prietena sal sune si vezi daca lui i raspunde. daca nu raspunde nici asa inseamna ca o patit ceva cu telefonul ...si daca punem ipoteza asta ar trebui sa mergi la un prieteni dealui sau chiar la el si sa vb cu el fata in fata.

bafta:*