| ResidentEvil a întrebat:

ASalut TPU, ieri am intrebat-o pe fata de care imi place daca vrea sa mergem la un suc in mall zilele astea si a zis ca "vorbim", i-am lasat nr meu de tel si l-am luat si eu pe al ei... Ce credeti ca ar trebui sa fac sa o astept pe ea sa sune sau sa insist eu:s...Eu ma gandeam ca par disperat daca o mai sun si azi.

4 răspunsuri:
| Merry24 a răspuns:

Las-o pe ea sa te sune...deci ai rabdare daca nu te suna stai linistit si mergi mai departe.

| TrustStyle a răspuns:

Pai ce sa spun eu am 14 ani.nu am fost niciodata cu vreuna dar imi dau seama ce probleme aveti.laughing tu sa nu insisti ca stresezi omu pana acea fata te lasa. poti sa o astepti pe ea sa sune.si acum am citit.ai mai sunat-o?,pai nu o mai suna,fa altceva (citeste, joaca-te la PC, deseneaza.) sigur te va suna ea

| love9dubstep a răspuns:

De insistat nu insista! Dar nu astepta ca ea sa te sune! Eu nu as intreba un baiat daca ar vrea sa iasa cu mine... parerea mea big grin Daca ai mai sunato nu o suna si acum, dar daca nu ai sunat nu astepta sa te sune ea, pentru ca 80% ca nu o va face, chiar daca te place. Tu esti baiatul... e normal sa o suni! Din moment ce ea ti-a dat nr. ei de telefon se intampla ceva smug Tu ai intrebato daca mergeti la un suc, deci tu ar trebui sa o suni sa vezi decizia ei! Succes happy Iati inima-n dinti si sun-o! Daca nu o faci, o sa regreti mai tarziu! big grin

| Corina21 a răspuns:

Eu cred ca ea trebuie sa te sune.winking