| DulceCandy95 a întrebat:

Hi allhappyIntrebare pentru baieti(pot raspunde si fetele big grin):hee hee cum va place sa arate o fata? Ma refer la corp:Slaba-sa se vada mai mult oasele; Cu fund, bulane, etc, sau grasahee hee?

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce intrebare e asta? Cui crezi ca ii plac fetele grase? Sigur, sunt unii barbati carora le plac grasele, dar eu cred ca sunt foarte putini si oricum nu ii inteleg.

| Dennys1521 a răspuns:

Inaltimea nu conteaza foarte mult...
vlacebo a explicat perfect

| Ionica9119 a răspuns:

Bineinteles, tuturor baietilor le plac fetele frumoase. Dar nu cred ca asta ar trebui sa reprezinte un criteriu atat de important in alegerea unei fete. Adica, daca nu te intelegi cu acea fata, degeaba arata ea bine. Vlacebo a punctat foarte bine. Parerea lui este si parerea mea: fata, cu cat are coeficientul de inteligenta mai ridicat, cu atat devine mai atractiva.
Deci, eu personal [si asta nu inseamna ca nu am gusturi] as prefera ofata urata dar inteligenta, decat o frumusete cu picioare lungi, zvelte si cu sanii mari, si proasta.

| anonymus a răspuns:

Din ce observ la voi, daca o fata nu are sani mari, nu este frumoasa.

| DavidDj a răspuns:

Poi mie imi plac mai mult fetele cu un caracter mai cuminte, mai timid NU imi plac fetele asa intepate sau infipte. Oricum nu pot spune ca nu conteaza aspectul fizic pentru ca asa spun toti "Conteaza doar interiorul"dar de unde.Parerea meabig grin

| SkyFly a răspuns:

Salut!
Si eu sunt fata si consider ca fiecare fata e frumoasa in felul sau, Vlacebo si Ionica au spus foarte bine...conteaza inteligenta, insa pe cati dintre voi, baietii, chiar va impresioneaza o fata inteligenta, cuminte, poate prea cuminte. Pe niciunul, de ce(?) pentru ca lipsa inteligentei e uneori mascata cu muuulte farduri, haine mai mult decat "provocatoare", pe scurt, o masca superficiala, ce fura privirea si uneori mintile.
In legatura cu greutatea, sunt fete slabe si grase.e adevarat, insa cele mai multe nu incearca sa foloseasca o imbracaminte adecvata greutatii, sunt multe fete deloc slabe, care in loc sa isi ascunda kg, le pun in evidenta si mai tare si atunci cad in penibil, numai ca ...la fel cum am spus mai devreme...asta atrage mai degraba o privire, decat o fata imbracata decent.
O zi frumoasa, pa pa happy

| DulceCandy95 explică:

Inalta sau scunda...

| Knight_2136 a răspuns:

La mine nu conteaza, draguta la fata sa fie. Normal ca vreau slaba sau cu fund, bulane si tate

| Andrei32133 a răspuns:

Inalta in talie medie titze mari fund sexy blonda si sexoasa

| elyteiubeste a răspuns:

Dupa cum iti dai seama, majoritatea care au raspuns au referit la sex.
acum, gandeste-te orice, fata e frumoasa, fiecare in felul ei.
eu cred ca inainte sa te placa altii trebuie sa te placi tu insuti.
conteaza sa fii desteapta.
baiatul care se va indragosti cu adevarat de tine nu-ti va mai vedea micile defecte(fizice sau morale)te va iubi asa cum esti tu.
fiecare cu preferintele lui.
cand te indragostesti nu mai conteaza nimic, poate lumea toata sa spuna ce-o vrea...tie iti place de el/ea(pentru ca vb la general nu ma refer la tine)
sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am treaba cu inteligenta lor cind e vorba de sex.Vreau sa arate nici slaba sa te impiedici de pragul bazinului si sa-i lovesti cu penisul in oase dar nici grasa. Potrivit asa si sa fie experta in pat. Sper ca nu vreau prea multe.

| TUDOR_3103 a răspuns:

PENTRU MINE fata perfecte este o fat inalta 175-185 cm piciorele lungi sa fie slabuta nu cat un ac cu sanii nu exagerati medii sa zicem un fund rodund sa fie blonda sau bruneta big grin