| anonim_4396 a întrebat:

Hi all,, Si acum o intrebare pentru fete,, Cred ca majoritatea cunoasteti filmele Twilight si Vampire Diaries... daca a-ti avea o ocazie speciala pe cine a-ti alege ca boyfriend : ROBERT PATTISON (edvard cullen) sau YAN SOMMERHALDER (damon salvatore)

18 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Daca eram fata, nu alegeam pe niciunul. E unul mai tare decat amandoi, are numele Neinteresantul pe TPU.

| Annim a răspuns (pentru Neinteresantul):

Calm down,, sa inteleg ca esti PISICA laughing,,, arata-ti fata si apoi v-om intreba fetele daca esti mai bun (:

| Neinteresantul a răspuns (pentru Annim):

Nu sunt pisica, sunt om. adica tot un animal, dar putin mai evoluat. Nu trebuie sa conving pe nimeni si nu ma intereseaza ce zic ele. Eu stiu ce stiu big grin

| Annim a răspuns (pentru Neinteresantul):

Poate te-am suparat putin dar trebuie sa recunosc ca sunt de acord cu tine chiar daca nu te-am vazut. Starurile astea TV pur si simplu sunt nevoite sa arate bine. Operatii plastice prostii,, in zilele noastre prin operatii plastice poti sa-ti modelezi chiar fata cum vrei nu doar s-o intineresti. Wathever fetele nau altceva de facut decit sa viseze un sarut cu ian sommerhalder. rly? de ce noi nu avem aceiasi atractie fata de megan fox anjelina joly sau jenifer aniston? Daca ai o fata frumoasa cum spui fii mindru de ea,, pentru ca iti da multe avantaje laughing

| Neinteresantul a răspuns (pentru Annim):

Frumusetea nu aduca numai avantaje...

| Annim a răspuns (pentru Neinteresantul):

Oare?,, dar ce bine mai poate aduce?,, pentru mine personal e doar un avantaj nimic mai mult

| Neinteresantul a răspuns (pentru Annim):

Poate aduce si multe dezavantaje. n-o sa dau exemple pentru ca n-are rost.

| Annim a răspuns (pentru Neinteresantul):

Ha Cred ca nu le stii exemplele laughing rly da aduce si putine dezavantaje dar cred ca ele trebuie ignorate pentru ca nu sunt chiar dezavantaje : spre exemplu INVIDIA prietenilor,, sau chiar a celor straini,, critica abstracta )) ma rog odata ce atragi atentia nu poti sa nu ramii criticat asta-i viata. Insa aduce avantaje foarte bune cind vine vorba de fete si in general in comunicare am citit asta intr-o carte ( cei frumosi mai rapid se imprietenesc ) wathever FEEL HAPPY happy

| Annim a răspuns:

Mdaa era si de asteptat,, poate va f*teti cu yan sommerhalder de ce nu?,,, pe toate va innebunit modelu asta

| Pikaciuuu a răspuns:

Ian Somerhalder :X E cel mai tare, frumos, hot laughing Cum vrei sa ii spun blushing

| Crinaaaaa a răspuns:

Ian loooogic

| AnneAna a răspuns:

Ian Somerhalder logic

| Myyca a răspuns:

Pff. Nici nu se compara Ian cu Robert
Ian 4ever!

| xMonsterRockX a răspuns:

Ian bby love struck

| Antonia30 a răspuns:

Sincer....Pe Jacob Black happy (Taylor Lautner)

| Gianina_Radulescu_1990 a răspuns:

Ian Somerhalder

| Costreie_Teodora_Andreia_1998 a răspuns:

Ian somehalder, e cel mai dragut vampirr