| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am 15 ani si imi place un tip de la mine din liceu. Trebuie sa mentinez ca sunt noua in liceu. Am facut rost de id-ul lui, am vorbit pe mess si el mi-a zis ca nu ma stie si sa-l caut in pauza sa vorbim. Foarte happy am fost cand mi-a zis asta! Am iesit in pauza si mereu il vedeam cu o tipa si mi se parea aiurea sa-i zic si astazi cand eram decisa sa-i zic, l-am vazut can se saruta cu fata aceea. Bineinteles am plecat imediat din curtea interioara, mai aveam putin si plangeam.crying Ce credeti, mai am vreo sansa, stiind ca el inca nu ma cunoaste live? Chiar nu stiu ce sa fac. As vrea sa fiu o amica de-a lui, dar mi-e greu sa ma duc la el, ca nu vreau sa inteleaga altceva:-s, nu vreau sa ma bag in relatia lui. Ce sfaturi imi dati? Multumesc.

2 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Eu zic sa-l lasi in pace... daca esti noua in liceu pun pariu ca sunt multi baieti frumosi de care sa-ti placa, studiaza zona si sunt sigura ca vei gasi un baiat mult mai bun pentru tine :*

| babykeykey a răspuns:

Eu zic sa te duci sa-l saluti, sa vada cine esti, sa vorbiti si poate dupa o vreme nu-i mai convine tipa cu care este, iese o combinatie cu tinehappy
Ma rog, in principiu un prieten nou nu strica mai ales daca esti boboaca!happy