| anonim_4396 a întrebat:

Hi.
Am 17 ani si sunt virgina. Am o relatie de 4 ani cu un baiat. Acum catevaa zile ma atins cu penisul lui pe zona genitala, dar pe penis avea lichid din acela cum ne-am excitat. Pot sa raman gravida? mentzionez ca nu a bagat penisul, doar m-a atins.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sansele sunt minime, aproape neglijabie, dar nu zero.
Iar tu nu esti virgina, eventual ai himenul intact. Virgina e o femeie care nu a avut nici un contact sexual, ori tu ai avut, asa ca e o minciuna sfruntata sa sustii ca ai fi virgina.

Abh
| Abh a răspuns:

Sansele sa ramai gravida sunt minime dar nu inexistente.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt sanse putine, dar totusi exista, mai bine sa va protejati.

| Tessy a răspuns:

Sunt foarte mici sansele, dar nu zero.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Este posibil, dar nu dispera adica daca ai spus ca nu a bagat-o, pai inseamna ca m esti virgina inca.deci sansele sunt foarte mici.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Daca esti virgina nici o sansa sa ramai gravida.Si aia era doar o secretie cu rol de luribrifiant.

| fefe_9932 a răspuns:

Esti virgina nu are cumlaughing daca tzil baga poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saraca de tine, nu e de ajuns ca de 4 ani de zile ai panza de paianjan la zona genitala? acum iti mai faci si griji pentru o atingere? dupa primul contact sexual o sa mai fii printre noi?