| Crut a întrebat:

Sunt foarte speriata...si am nevoie de un raspuns imediat. Sunt virgina si ieri seara, un baiat m-a atins acolo.jos. Dupa ce am inceput sa il ating si eu i-am spus ca nu pot sa fac asa ceva si atunci el si-a bagat penisul la loc in pantaloni si apoi a continuat sa ma atinga pe mine. Tin sa mentionez ca era in erectie, dar nu a ejaculat sau ceva de genul. Exista cumva posibilitatea sa raman gravida?

Răspuns Câştigător
| butterfly27 a răspuns:

Nu este nicio sansa. Daca nu are loc o penetrare si o ejaculare in vagin, nu ai cum.Stai linistita, pupici

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Pe ce lume traiesti?

| NatureSelf a răspuns:

Extraordinar, vedeti de ce nu e recomandat minorilor sub 15 ani sa faca sex. ca nu stiu ce criterii are.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Logic ca nu, ramai virgina doar daca a ejaculat in tine, pa

| Vulvatron a răspuns:

S-ar putea

| Valeee09 a răspuns:

Nu, e imposibil happy. Stai linistita

Răspuns utilizator avertizat
| warriorboy4 a răspuns:

Nici o sansa...