| anonim_4396 a întrebat:

Hi! happy Am primul iubit, si cu el si primul sarut. Am 12 ani. Azi am iesit cu el pe afara si cu inca cateva fete. Enu nu l-am bagat foarte mult in seama, m-am comportat cu el ca si cu un prieten, si s-a cam suparat. El e cam sensibil si se supara repede. Cum sa imi cer iertare?
P. S : s-a mai suparat pe mine de inca cam 20 de ori in 2 luni. Heeeelpp

4 răspunsuri:
| TheUndertaker a răspuns:

Nu te lua dupa astea. Stii cum iti cer iertare, printr-un sarut si pe urma trece totul. Dar ai grija sa nu se invete ca pe urma se va supara de 20 pe zi si atunci o sa ii placa si mai mult. Ce sa zic, iubestel!

| Adrian4123 a răspuns:

Trimitei o invitatie intr-un loc, unde sa fiti doar voi 2 singuri. intr-un restaurant sau undeva, preferabil seara... vorbiti, razi la glumele lui si daca-s naspa rau... ii zambesti si dupa cateva saptamana/luni in care nu v-ati certat sa incerci sa-l saruti dar fiind sensibil nu cred ca te va saruta. Daca esueaza un sarut relatia voastra va duce la 0

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are tot 12

| Gabrielabmg a răspuns:

Pai din moment ce ai prieten trebuie sa renunti la comportamentul asta de copil si trebuie sa ai arati ca stii ce presupune o relatie. Doar prin fapte il poti recastiga! Fii cum ar vrea el sa fii!
Bafta!winking:*