| Simo975 a întrebat:

Hi, as dori si eu sa va adresez o intrebare si as dori un raspuns cat mai urgent daca este posibil.pe data de 19 august am fost la pr meu acasa si ne-am simtit bine asta exclude un contact sexual, doar ca m-a atins cu degetul nu stiu daca era cu sperma sau lichid seminal pe clitoris si dupa mai jos insa nu m-a penetrat. dupa care a ejaculat dar in afara si dupa nu ma mai atins. este posibil sa apara o sarcina in cazul in care sunt virgina? mentionez ca am ciclu neregulat si ultima menstruatie mi-a venit pe 24 august dupa 3 zile de cand am fost la el acasa.insa sunt f speriata si simptome nu am.

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Cam ar fi imposibil, dar fa un test de sarcina pentru siguranta.

| dyyva a răspuns:

Daca nu te-a penetrat nu are cum sa ramai gravida si chiar daca te-a atins cu degetul trebuie mai intai sa nu mai fii virgina pentru a putea ramane insarcinata

| Cr1sti13 a răspuns:

Daca nu te-a penetrat nu are cum sa ramai gravita, + ai mai si mentionat ca a ejaculat in afara, trebuia sa-ti faci un test de sarcina la 2 saptamani de la 19 august ca sa fi sigura 100% succes

| Simo975 explică:

Si eram cu 3 zile inainte de ciclu asta inseamna ca nu eram la ovulatie, nu? ptc perioada de fertilitate este cu 14 zile inainte de ciclu la orice femeie.si btw mersi de rasp

| Simo975 explică:

Scuze de greseala, s-a intamplat pe 21 august nu 19. rectificbig grin