| Andra_4827 a întrebat:

Hi, De ceva vreme ma inteleg suuuper bine cu un baiat. dar cam de 2 zile nu prea ma mai suna, aseara am iesit si ne am sarutat cam 30 de minute, simteam ca ma place. dar azi nu a dat nici un semn de viata si atunci m am decis sa al sun. le am intrebat de ce nu ma ma suna si a zis ceva de genu ca sa al mai sun si eu...(eu nu le am sunat niciodata inainte). Simt ca ma place doar cand ma sarut cu el. cum sa fac sa ma placa, (sunt f f f timida). nu pot sa i pun intrebari de genu: noi suntem impreuna sau ceva de genu...mereu imi zice: de ce te ai frizat ca iti statea super cu parul lung, lasa ti unghiile sa ti creasca bla bla. cum sa fac? sad. vreau sa ma placa.

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate ca te vrea mai feminina. dar daca pe tine nu te reprezinta stilu nu face ce spune el. si oricum nu face ce spune el pentru ca o sa ajungi dupa sa fi un fel de sclava a lui. si nu cred ca vrei sa iti zica el ce sa faci si tuh sa faci mai ales daca nu vrei. Numai te pupa cu el cand vrea el si numai face ce vrea el fi mai indiferenta sa te cucereasca ca asa o sa stea cu tine doar sa te pupe. si dupa papa

| consiliera a răspuns:

Fii tu insati.Nu incerca sa te schimbi cu cinestiece.Te-a vazut moale si te tine la distanta.Nu-i nimic.Nu sari pe el.Lasa-l sa vina el la tine.Cine stie ce e in capul lui...

| ralulu a răspuns:

Incearca sa fi u insuti.si nu-i acorda prea multa atentie lasa-l sa fiarba si te v-a cauta el.vb cu el spune-i sati zica daca ii ceva intre voi sau o sa fie sa nu-ti faci sperante

| raluk_6651 a răspuns:

Fii indiferenta o perioada,nu iesii cu el cand iti cere, daca te vrea cu adevarat se va zbate sa obtina ce isi doreste, daca nu inseamna ca e o pierdere de timp pentru el.

| Anda_5013 a răspuns:

Parerea mea e ca vrea sa te schimbe si nu cred ca merita sa mai investesti ceva, atat timp cat el nu te place cun esti. spune.i ca tie iti place cu parul scurt...si ca tii la el,dar daca nu poti sa fii tu langa el, atunci nu va merge prea mult, la un mom dat te plictisesti...