| Doar eu_5952 a întrebat:

Hi! Imi plc de un baiat dar de fiecare data cand ne intalnim in parc sunt acolo si prietenii lui care pe mine nu ma prea plac(ce-i drept nici eu pe ei). Nu stiu cum as putea sa-i spun baiatului ca nu prea imi plac prietenii luicryingHELP!{funda}

3 răspunsuri:
| Markus_4003 a răspuns:

Pai in cazul acesta ar fi cazul sa iesiti ambii la o plimbare adica sa incepeti o discutie pe net sau tel. si pe urma ii zici sa esimla un suc daca vezi ca el nu iti porpune si ii dai de stire ca il placi si pina la urma ai sa vezi ca cprietenii lui ar sa respecte alegerea lui si ai sa vezi ca si tie pina la urma ar sati placa happy Bafta

| Didy_4281 a răspuns:

ar trebui sa ii spui sa nu se supere, dar tu nu te simti prea bine in prezenta prietenilor lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incerci savorbesti cu el cand este singur... poate` va functiona`winking. Good Luck~!