| MaPortBineInDungi a întrebat:

Hi.imi puteti da un sfat.

Am facut-o cu prietenul meu anal...
Aveti idee de ce e chiar asa de dureros(scuze daca m-am exprimat grestit)...
! fundita

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca anusul nu e facut pentru sex, ci pentru defecatie. Asta inseamna ca sfincterul permite sa iasa ceva de acolo, nu sa intre. Ca sa nu fie dureros, barbatul trebuie sa fie foarte griijuliu. Probabil al tau n-a fost. Trebuia sa cumpere prezervative, lubrifiant, sa te pregateasca mult, sa fie extrem de bland si sa se controleze.

2 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Pai ati folosit lubrifiant?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cind esti constipat este dureros, cautati si voi un gel lubrifiant