| Sevenup a întrebat:

Hi! Maine trebuie sa'l sarut pe amicul cu care se presupune ca sunt impreuna.Eu il plac si nu prea ma pricep sa sarut...nu vreau sa ma fac de ras. Puteti sa'mi dati niste link'uri sa invat?sad

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Daca incerci sa inveti de pe net cum sa saruti te asigur ca maine nu va iesi bine deloc deoarece prietenul tau nu o sa te sarute asa cum ai vazut tu in video ...si nu o sa stii ce sa faci, trebuie doar sa il lasi pe el sa faca primul pas. Nu e mare smecherie si eu ma temeam de asta si prima data nu a fost tocmai bine deoarece si eu vazusem video cum se saruta aia si nu a fost asa.
Odata ce buzele voastre s-au lipit undele de altele tu vei stii ce sa faci e ca si atunci cand respiri nu te concentrezi ca sa respiri nu? nu te gandesti cum sa respiri. Sarutul nu trebuie neaprat sa fie ‘’frantuzesc ‘’ adica cu limba va puteti saruta si fara sa bagati si limba la inaintar.
tongue imediat dupa ce buzele voastre s-au lipit tongue trebuie sa tii gura usor deschisa pentru a va pute juca cu limbile tongueil poti musca usor de limba daca simti ca nu faci fata.
Daca nu te simti pregatita il poti pupa normal il iei in brate il imbratiseziapoi ii apuci capul cu mainile si ii dai 2 pupici repede siil imbratisezi iar si gata.

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Fiecare are modul lui de a saruta. Nu te lua dupa clip-uri ca nu te ajuta la nimic. Depinde de modul lui in care saruta, iar tu o sa te adaptezi. Nu se naste nimeni invatat, iar el o sa accepte asta aducandu-si aminte cum a fost primul lui sarut.

| adrianajollie a răspuns:

Pai uite lasa`l pe el sa faca primul pas sau poti incerca sa-ti rotesti putin limba ca si cum ai manca o inghetata tongue sau cum se imperecheaza serpii
fundabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutul nu se presupune o "arta" anume.Se lipesc buzele pur si simplu.Nu iti trebuie mare filozofie.