| ForeignO a întrebat:

Salut

Spuneam intr-o intrebare recenta despre un baiat cu care eram foarte buna prietena. Ei, aseara am vorit cu cel mai bun prieten al lui si am mai aflat cate cevad espre el(Meentionez ca in convorbire erau afirmatii din partea mea ca "iubire interzisa ", "il plac de vreo 4 ani", "stiu ca n-am sanse cu el". Ca si cum mi-as pune toate sentimentele in foaia aia blestemata.). Azi, am scos convorbirea la imprimanta sa i-o arat unei prietene. Dar mai pe seara cand o citea, a venit un alt tip care statea cu ei si mi-a smuls foile. Culmea! Le-a dus la el. Le-a citit, iar tipu)Care mi-a luat foile) a venit inapoi la mine pentru ca baiatul ma chemase thinking Nu m-am dus. am plecat la bloc la mine. Mai tarziu, il vad ca trece cu toti(inclusiv prietenul lui cel mai bun, si tipu ce mi-a smuls foile), vreau sa zic ca eu stateam ca proasta rezemata de un stalp si ma uitam la el ( vroiam sa fug, sau sa plec dar ceva ma tinea thinking nu puteam!). Acum ce ma fac!? Ce o sa creada despre mine? Ce pas sa fac? Sa-l las in pace? Un sfat va rogsad.

2 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Intr-adevar e un moment jenant, trebuia sa stati intr-un loc mai retras cand citeati chestiile respective. Vorbeste cu el, da-i de inteles ca esti o fata exceptionala si explica-i ca il placi foarte mult. Nu te mai gandi ca nu ai sanse la el.

| ByBySwEetY a răspuns:

Pai eu zic sa iti incerci norocul! spune`i daca vrea sa fie ca tine. totusi fa o incercare! Speranta moare ultima!happy fundita?