| KTY123 a întrebat:

Pentru ca mi-ati spus sa va mai povestesc:
Aseara am iesit un pic pe afara cu Daniel, cea mai buna prietena si inca un tip, am mers in parc. Dupa ce ne-am plimbat un timp ne-am asezat pe o banca, iar Daniel ma tinea in brate.Era totul bine si frumos,dar din cauza ca prietena mea nu putea sa mai stea,am plecat toti, dar inainte sa plecam m-a pupat pe buze.Nu ma asteptam la asta,mai ales pentru ca nu eram singuri,m-am inrosi foarte tare la fata,iar inima imi batea foarte tare.

A doua zi stateam in pat, o zi ca oricare alta,cu o carte in mana. Dintr-o data imi suna telefonul,era el, era Daniel.Am raspuns. Nici macar nu am stat sa ma gandesc.Ma indreaba ce fac si daca nu am chef de o plimbare cu bicicleta. Dupa ce mi-a spus pana unde mergem, la ce ora si cu cine,i-am spus ca da.
Am inceput sa ma pregatesc de plecare, si cu cat trecea timpul cu atat emotiile incepeau sa creasca.(Nu stiu de ce dar cu cat iesim mai des cu atat emotiile cresc,iar eu incep sa-l plac din ce in ce mai mult).
Cativa prieteni nu au mai venit, unii nu mai aveau timp alti aveau poate ceva mai important de facut.Am mai ramas doar 4.
Dupa o ora de mers continu am facut o pauza langa un lac. Era asa de bine sa stai putin dupa atata mers, mai ales ca afara era foarte cald.
Baietii aveau de gand sa se bage in apa sa se racoreasca, dar eu nu puteam(imi este frica de apa). Daniel stia asta, asa ca m-a ajutat sa intru si avea grija de mine sa nu patesc nimic.M-a luat in brate, ma tinea bine si la un moment dat ii spun ca asta (modul in care ma tinea) imi aminteste de ziua de Sambata (cand am fost la club) si el atunci imi zice sa nu-i mai amintesc de acea zi...de ce? chiar nu stiu. Ce s-a intamplat? Dupa ce am iesit din apa (cred ca am mai stat vreo 5 minute) ne-am uscat si am plecat acasa, dar de data asta nu m-a mai surutat, nici macar pe frunte nu m-a pupat. M-am simtit cam prost, nici macar nu mai inteleg nimic.
Oare s-a gandit ca a facut o greseala, ca nu putem fi impreuna?
Nu stiu ce sa fac. Chiar il plac, dar incep sa cred ca el nu ma place, ca m-am inselat in privinta lui.

Răspuns Câştigător
| Oxymorone a răspuns:

Buna happy Asta nu e o dovada a faptului ca nu te place happy Te-a sarutat prima data, asta nu inseamna ca o va face si a doua oara, ci va astepta pentru a treia ora sau va astepta ca a 3-a oara sa o faci tu, el ti-a aratat ca a facut primul pas si acum asteapta sa vada ca si tu il faci pe al tau happy Nu vad de ce te-ar fi sarutat daca nu te-ar fi placut happy Succes iti urezwinking

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ba te place, nu mai analiza orice detaliu, da-ti frau inimii si distreaza-te, oricum peste cateva luni o sa uiti de el si o sa ai pe altu.

| neutrino a răspuns:

Iesi si tu cu el, singuri, in parc si ai sa vezi cum se rezolva aceste probleme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un nume ca "Daniel" nu poti sa te faci decat popa sau sofer de tir...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

M'ai jignit rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa, ca dai cu tirul peste mine cand te faci mare!

| miruna124 a răspuns:

Te rog spune ce s a intamplat! Te rog!