| alyskumpy a întrebat:

Hi tpu.am o relatie de 1 an si 7 luni si m-am certat f tare cu pr meu aseara... el se comporta un pic diferit, adica s-a comportat ieri cica pentru ca era obosit, si am zis sa imi zica ce e si jur ca nu va mai auzi de mine. mi-a scris ca vrea sa ne mai dam o sansa si ca nu poate sa nu ma iubeasca ...si am inceput de la capat, ne comportam ca doi indragostiti ideali laughing oare a fost sincer cand a zis ca nu poate sa nu ma iubeasca? :? voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Hpzox a răspuns:

Voi ca sunteti de 1 an si 7 luni da eu de 3 ani laughing, mereu ne certam dar ne impacam pentru ca sunt certuri aiurea ori unul din noi e prost dispus ori altceva, nu trebuie sa va despartiti doar pentru o cearta minora, si daca el ti-a zis ca vrea sa va dati inca o sansa inseamna ca te iubeste si a fost sincer trebuie si tu sa-l intelegi pe el cand e prost dispus lasa tu de la tine apoi va lasa si el da la el, si o sa aveti o relatie frumoasa.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca a fost sincer

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Dar de unde sa stim noi? te-ai uitat in ochii lui, te privea fix, ii venea sa rada, vorbea coerent, era beat? Daca nici tu nu stii daca era sincer sau nu atunci eu zic s-o termini cu el

| Bambyynaa007 a răspuns:

Doamneelaughing. daca sunteti impreuna de 1 an si 7 luni eu sunt sigura ca e iubire adica totusi nu sunt cateva luni si in plus nu cred ca trebuia sa va certati adica intr-o relatie unu din voi va mai avea o zi mai proasta asa ca nu trebuie sa va certati din orice prostie. Poate avea doar o zi proasta sau cum zice el era obosit.Asa ca nu ai de ce sa iti faci griji.Bafta:*

| YukiAkemi a răspuns:

Da fato! nul rata!