| Gabriel2112 a întrebat:

Deci ii vorba de o Andreea.
O plac de mult timp, ți-am zis, o știu de aproape 5 ani adică ***, in martie facem 5 ani de când ne știm...
Când sunt fata-n față cu ea se comporta de parca ar fi ceva intre noi dar nu mereu,iar când nu suntem unul lângă altul şi vorbim prin mesaje, cel putin incercam sa facem asta nu, dă 2 bani pe mine. Se comporta de parca n-as exista.
Că atunci cand suntem amandoi fata-n fată imi dă semne. De multe ori ne comportam ca un cuplu, adică aproape un cuplu ***.
Am stat amândoi la mine o lună si ceva in Kogălniceanu, apoi am luat-o cu mine aici in Constanta. Am mai stat şi aici o lună impreuna in casă până s-a certat cu Dani pe
dormitor şi a plecat. Câteodată ți-am zis,se comporta de parca am fi impreuna, alte ori uita că exist şi aşa mai departe. Cel putin in txt rar o apucă iubirea, in general nici nu răspunde, iar fata-n fată, am intrebat-o de ziua mea chestia asta si a început efectiv să plângă. M-a luat in brate, m-a sărutat pe obraz si după a inceput iar sa-mi povestească de
fostul că orice ar face nu-l poate uita şi ca tot incearcă să iubeasca din nou şi efectiv nu reuşeşte si chestiile de genul. Plm... chestiile astea m-au durut mhm.
Și în continuare n-am prea vorbit până acum câteva zile.
M-am certat intenționat cu ăștia la muncă să am motiv sa-mi încheie contractul de muncă să plec.
Acum m-am mutat la țară la mama mea naturală.
In sat unde stă și ea ***
Aseară ne-am dat în vorbă de ce făceam noi în trecut gen dezbăteam amintirile petrecute împreună,de când eram copii mici și proști,de primul nostru sărut care s-a putut numi sărut.
In fine,până la urmă i-am zis tot ce simt pentru ea, tot ce-am făcut pentru ea fără să-și dea seam mhm.
I-am zis și adevărul motiv pentru care m-am mutat aici și nu am mai vrut nici în Kogălniceanu nici în Constanta,că am ales să mă rup de tot ce-am strâns, de tot ce-am reușit să fac intr-o simplă vara doar pentru ea.
Efectiv chiar pot zice că o iubesc in adevăratul sens al cuvântului. Tot aseară mi-a recunoscut că a greșit că nu m-a ascultat atâta timp și că îi pare RAU de asta că știe că i-am vrut doar binele și așa mai departe, sincer in momentul ăla mi-a crescut inima in mine
In fine.
Acum câteva luni când stăteam la mine amândoi i-am zis fara sa vreau că-s indragosit de ea și nu mi-a zis nimic ***, atunci am crezut că nu-i reciproc și așa mai departe dar aseară mi-a zis motivul pentru care nu mi-a zis nimic atunci... I-a fost frică să nu se sfârșească cumva prietenia noastră dacă prin absurd ne-am despărți.
Și i-am explicat că chiar daca ne-am despărți peste un timp eu tot langa ea as fi și ***
Mi-a zis sa ne vedem azi la ea la o cafea.
Am mers ***
Când m-a văzut nu prea m-a băgat în seamă adică se juca pe PlayStation)).
Dar după a venit la mine-n bucătărie și m-a pupat pe obraz. Plm,
Prietenie bineînțeles,
Dar eu nu vreau doar atât și nu știu ce să zic.
Țin să menționez că e bi... Și din câte am înțeles are relație de 6 luni cu o tipă dar eu nu cred chestiile astea, adică nu cred că ar alege-o pe ea in caz de m-ar place sau ***
Nu știu ce să zic.
Mă doare capul.
Dar tot o vreau))

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și pe mine mă doare capul să citesc toate astea.
Scrii așa. Am stat amândoi la mine o lună.
Și când ați stat, ce ați făcut împreună, rugăciuni și mătănii? Se poate trăi și așa.
Apoi e cu tine, dar se joacă pe playstation. Cool!
Atunci de ce o vrei? Ce te atrage la ea? Pe bune.

| Andreeush a răspuns:

De curiozitate, câți ani ai?

| OldSoul a răspuns:

Data urmatoare nu mai pune atata spatiu.
Daca si in mesajele cu ea, dai enter dupa fiecare cuvant, nici nu ma mir de te evita.

| Gabriel2112 explică (pentru OldSoul):

Acest text l-am copiat din mai multe mesaje trimise altei persoane tot asa pentru anumite sfaturi și fiecare propoziție urmată de tasta "enter" a fost următorul mesaj. Doar mi-am luat mesajele trimise și le-am mai retușat puțin pentru a avea sens. Mulțumesc oricum pentru răspunsul tău mirobolant.

| Sofer a răspuns:

Saruto frate cu tupeu cand esti aproape de ea.