| XxRoByXx0O a întrebat:

Hi TPU am o situatie urgenta... Acum vorbesc pe mess cu o fata care imi place mult! Cum as putea sa o abordez? Cum sa o intreb daca ma place? Funda +Vot care imi raspunde repede va rog. Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| ililililililililililililililililili a răspuns:

Salut, vad ca trebuie sa raspund repede.
Incepi normal cu dasttea "ce faci", "azi iesi pe afara", "si cmz?". Apoi mai clar, ca fata sa poata observa ce vrei de la ea.Te bagi in discutii mai sentimentale "tie iti place de Radu ala de la noi din clasa?"
"dar de Adrian?" pana ajungi la tine, stii.
Eu intotdeauna am abordat asa, clasic. Sper sa iti mearga!
Bft big grin

| gabby269 a răspuns (pentru ililililililililililililililililili):

Asta nu e clasic, e strict mentalitate de clasa a5a,mi se pare ca daca ai aborda o fata asa, pari prost.

| ililililililililililililililililili a răspuns (pentru gabby269):

Parerea ta.Chiar nu ma intereseaza ce crezi tu.

4 răspunsuri:
| XxRoByXx0O explică:

Bya nu am inteles ce vr sa zici happy

| ByankaPityka a răspuns:

Buna! cefaci? daca nu te superi as vrea sa-ti spun ceva dar nu prea stiu cum! uite, mie imi place mult de tine! nu te supara pe mine! ( sigur o sa mearga SUCCES ) fundita?