| XxRoByXx0O a întrebat:

HY TPU! Astazi am o situatie clasica pentru voi. Imi place de o fata din clasa, cred ca si ea ma place pentru ca vorbim mereu pe mess si la telefon. Dar mereu vorbeste despre scoala sau colegi. Am incercat sa o intreb la scoala daca ma place dar ma ignora crying. Cum as putea sa o abordez? Cum sa o intreb daca ma place? Help me TPU

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Din moment ce vorbiti la telefon,pe mess, garantat ca te place si daca vorbeste numai de scoala sau colegi inseamna ca e mai retrasa din punct de vedere emotional, poate e si mai timida in sensul asta dar momentan nu o mai intreba daca te place sau nu, risti sa stricati si amicitia ce este intre voi, las o sa si dea ea singura seama de asta

3 răspunsuri:
| XxRoByXx0O explică:

Mai vreau niste raspunsuri mersi mona

| AlexXxAndeR120896 a răspuns:

Salut! Sa fiu sincer, si mie mi-a placut de o fata din clasa si inca imi place, dar cele mai multe fete nu vor sa aiba prieteni, adica iubiti din aceeasi clasa din cauza rusinii sau ca nu vrea sa se barfeasca despre ea! Ia-o incetul cu incetul! Incearca sa ii faci cat mai multe complimente, sau stiu eu ce. Si apoi intreab-o: "Sti ca mie imi placi mult, asa-i?! Spune adevarat, Iti place de mine?!". Daca nu merge asa incerca prin ETERNUL joc Adevar sau Provocarelaughing daca alege adevar: 'Ce e adevarat?! Iti place de mine sau nu?!' provocare: "te ptovoc sa spui daca iti place de mine":p

| XxRoByXx0O explică (pentru AlexXxAndeR120896):

Dragut
Cum iti dau fundita?