| XxRoByXx0O a întrebat:

Hi TPU am o situatie urgenta... Acum vorbesc pe mess cu o fata care imi place mult! Cum as putea sa o abordez? Cum sa o intreb daca ma place? Funda +Vot care imi raspunde repede va rog. Ms anticipat

8 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand invit-o in oras. Nu face greseala sa te multumesti cu metoda usoara (mess sau telefon). Invit-o in oras, distrati-va si abia atunci o vei face sa te placa cu adevarat si atunci vei afla si parerea ei despre tine fara sa fie nevoie sa o intrebi.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Gaseste subiecte interesante de discutie si dupa ceva timp intreab-o.
Sa stii ca nu ai nimic de pierdut, nu vei afla niciodata daca te place daca stai si astepti...
Dupa asta o inviti in oras regulat si vorbiti si acolo. O faci sa se simta bine, glumesti, ii zambesti, o atingi si relatia va merge.
Succes!

| gabby269 a răspuns:

Scrie-i,si intreab-o daca are program (asta in cazul in care o stii destul de bine) si invit-o undeva,la o terasa,sau la strand,ca e foarte cald. Daca nu,spune-i ca iti este foarte simpatica,si ca vrei sa afli mai multe despre ea,cum ar fi (ce vrei tu sa afli despre ea) incearca sa cauti puncte comune intre voi si foarte important,fi amuzant.Fa-o sa rada, dar nu facand pe clovnul, ci glume inteligente, despre un subiect sau orice iti vine tie prin cap, daca reusesti sa o faci sa rada castigi puncte in plus.Mult noroc cu fata :*

| aanny a răspuns:

Cautati chestii comune despre care sa vorbiti gen filme, sporturi despre prietenii comuni, glumeste cu ea, mai ia-o usor la misto... daca mi-ai mai dadea cateva detalii despre ea mi-ar fi mai usor sa-ti spun cum sa o abordezi... daca ea e genul de fata mai timida si dulce nu-ti pot spune sa o abordezi ca pe cele mai baietoase sa zic asa care le place mai dur big grin

| XxRoByXx0O explică:

Ok cred ca trebuie sa mai dau cateva detalii... Ne cunoastem din clasa 1 happy... Si am mai iesit cu ea dar cu grupul

| gabby269 a răspuns (pentru XxRoByXx0O):

In cazul asta nu ar fi asa greu, in ce clasa esti acum? mergeti in oras, doar voi doi, si fa-o sa se simta bine si iti vei da seama singur daca te place.

| XxRoByXx0O explică:

A 7-a

| XxRoByXx0O explică:

Cate raspunsuri bune oare ce sa aleg?