| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! Am si eu o intrebare. cine se excita mai repede o fata sau un baiat? dau funda`

Răspuns Câştigător
| dan_2834 a răspuns:

Cred ca ambii se excita repede, depinde insa sa stii cum sa o faci, cum sa exciti pe cineva.Si baiatul si fata sunt oameni, au sentimente si se excita la fel amandoi doar ca in alt mod sau in acelasi mod.Depinde de la o persoana la alta.

4 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Baiatul

| Achilles_1666 a răspuns:

Depinde foarte mult de felul in care este excitat/a aceea persoana. Fiecare persoana are un loc unde este foarte sensibil/a, si daca o atingi acolo se va excita mai repede decat cealalta persoana indiferent daca este baiat sau fata. Daca nu afli locul acela totul se rezuma la cat de bine stie acela care excita persoana respectiva.

| SuperEu_8198 a răspuns:

Baiatul, eu de exemplu ma excit foarte repede blushing

| tbx_2250 a răspuns:

Un baiat