| firstdevil a întrebat:

Cum se excita un baiat ff repede? Dau fundita + vot!;*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mângâiatul "în viteză"!
Pa, pa.

| zdrangoi a răspuns:

Daca se masturbeaza cu mare viteza.

| h3r a răspuns:

Îl atingi fffffffff mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Se masturbeaza... simplu.
Te pup!

| Earthroot a răspuns:

Usor.

| Belluuu a răspuns:

Pur si simplu foarte usor tongue ia incearca sal saruti pe gat smug ii se va face pielea de gaina se va simti foarte bine in al 9 "cer" sa zic asahee hee poate ai patit-o si tu asa si sti deja senaztia aia magnifica love struck daca nu merge sa numi zici mie WaTzZ! laughing Give Me Funda+Vote puppy dog eyes

| GeooFenomenala a răspuns:

Pai incepi sa il saruti, sa il mangai tandru, sa ii soptesti cuvinte de dragoste. mangaie-i penisul si fa-i si un oral ca la carte va innebuni :*