| andreea_4689 a întrebat:

Hi TPU! Am si eu putin ajutor din partea voastra. Un baiat dragut vrea sa fim impreuna. Si eu as vrea doar ca nul cunosc asa de bine si pe fata lui se vede ca ii smecher. Am vorbit cu fosta lui prietena si i-am pus cateva intrebari despre el. Cum ar fi "Cum a fost relatie cu? ce fel de baiat e? cum se purta cu tine? Mi-a zis ca ii de treaba, dar mare gagicar. Si mai zis ca se purta frumos cu ea. Si cu mine sa purtat frumos cand am stat impruna si cand vorbeam pe messenger imi tot facea complimente si de astea. Deci nu stiu ce sa fac...ma puteti ajuta va rog frumos? Va multumesc! A da si funda bineinteles!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu-l cunoşti aşa de bine,mai aşteptaţi puţin.
Doar nu vrei să pui suflet repede,repede,iar pe urmă să suferi,nu? Există şi posibilitatea asta.
Ideal e să vă cunoaşteţi înainte. Dacă atunci când era cu tipa aceea era gagicar,ce l-ar opri să nu mai fie aşa?
Ieşiţi la plimbări,la film, oriunde vă simţiţi bine şi cunoaşteţi-vă. Vezi cum te simţi cu el, iar când consideri că e momentul potrivit, acceptă.

O zi frumoasă, Andreea!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa -l cunosti inainte de a accepta sa fi cu el dar din moment ce e smecher, gagicar o sa ai de suferit daca esti de fire geloasa

| ksuper31 a răspuns:

Pai daca este chiar asa mare gagicar, se prea poate sa isi bata joc de tine.Te face sa crezi ca te place si apoi iti intoarce spatele(multi "smecherasi" fac asta).Dar se poate si sa ma insel, cel mai bine este sa astepti sa il cunosti mai bine, apoi sa decizi tu daca sa fii cu el, sau nu.Iti urez toate cele bune!

| Alee23 a răspuns:

Cred ca ar trebuie sa-l cunosti mai bine, sa vorbiti mai mult, si daca ti se pare ca e ok ...de ce nu sa accepti sa fiti impreuna...succes:*

| andreea_4689 explică:

Mai am o problema...azi am mai vb cu fosta lui prietena si mi-a zis ca nici ea nu la cunoscut deloc la inceput, dar cu timpul a decoperit totul despre el. Deci ce sa fac?sad