| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Dau funda!batting eyelashes asa, asta fiind spusa.laughing incep intrebarea.:-s Deci...de curand am inceput sa frecventez o cafenea, si imi place de barman. Problema e ca nu prea stiu cum sa ii atrag atentia, pentru ca eu merg pe acolo doar in timpul scolii si ori este full pentru ca toata lumea chiuleste de la ore si nu prea e momentul, ori sunt doar eu cu colega cu care am chiulit si purtam o conversatie amicala, ori are multi prieteni care stau la bar si cu care vorbeste. >. < so... ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle a răspuns:

Heiii! Daca astepti prea mult "momentul perfect/ideal" sa nu astepti prea mult! Intra in vorba cu el, orice subiect e potrivit, daca ai intrat in vorba cu el inseamna ca ai trecut de etapa cea mai grea, pe urma o sa te salute o sa intre el in vorba cu tine si deja legati o prietenie, dar nu tine prea mult timp prietenia pentru ca pe urma e greu din prietenie sa fiti iubiti! E o vorba, vazut-placut-luat! Dupa ce o sa incepeti sa vorbiti o sa fie mult mai usor! Succes, te pwwwp :*

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Da-te frumos pe langa barman, mangaie-l, baga-i degetele in gura, lasa-l sa ti le suga, apoi sopteste-i senzual in ureche ca la baie nu mai e hartie igienica.

| Roxana121 a răspuns:

Trebuie sa mergi singura cit mai aproape de el si sai zimbesti frumos si in acelasi timp sa il intrebi ceva, sai faci ochii dulci si transmitei un biletel cu nr tau de telefon. Sh daca e sa fie te suna el si veti esi impreuna fara prea multi ochii, doar in 2 succes.

| doc69 a răspuns:

Un bilet lasat in banii cu care platesti daca te contacteaza.e bine daca nu, nu. oricum gandeste-te ca acolo lucrand are o multime de contacte si este ff pregatit sa faca sex.tu esti? sau poate e deja cuplat

| ghettostile a răspuns:

Comanda 2 sticle de whisky atunci cand esti singura la bar