| anonim_4396 a întrebat:

^^ De curand am inceput sa frecventez o cafenea, si imi place de barman. Problema e ca nu prea stiu cum sa ii atrag atentia, pentru ca eu merg pe acolo doar in timpul scolii si ori este full pentru ca toata lumea chiuleste de la ore si nu prea e momentul, ori sunt doar eu cu colega cu care am chiulit si purtam o conversatie amicala, ori are multi prieteni care stau la bar si cu care vorbeste. >. < so... ceva idei?batting eyelashes Fundaa.

1 răspuns:
| Ucenicul a răspuns:

Ai putea sa ii dai un "bacsis" big grin sau sa-i scrii ceva pe un servetel/biletel. cauta-l pe facebook si dai like la poze sau comm-uriwinking