| CrazzyCokeXD a întrebat:

Hi TPU Deci este vorba de o fata in prima zi cind ne.am cunoscut a inceput sa se dea la mine vorbeam am fost sa mincam iar a douza zii dimineata efectiv ma ignorat ma salutat si atit am gresit eu ceva oare?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Dacă greşeai cu ceva, se supăra din prima zi.
Eu cred că, a stat cu tine o zi cu un motiv, s-a folosit de tine sau a vrut să vadă ceva.
Există posibilitatea şi ca ea să creadă că nu o placi, de aceea cel mai bine este să-i vorbeşti despre acea zi.
Succes, şi să-ţi rezolvi toate problemele cu ea!

| CrazzyCokeXD explică (pentru misterioaѕa):

Mdea. am vorbit am aflat ca intre timp un alt baiat caruia ii placea de ia a vazut ca am mers impreuna sa mincam si fiind gelos (nu vad alt motiv) i-a spus pe mess ca eu i.am zis lui nu stiu ce despre ea... in fine acum am clarificat mersi de raspuns big grin

6 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Nu ai gresit cu nimic. Din ce ai scris tu am impresia ca ea crede ca lumea ii poate fi la picioare, o superficiala, nehotarata care nu are control asupra vietii ei.

| grab a răspuns:

E o vita incaltata.
toate fac asa la un moment in pubertate, asa sunt ele. ignore-le ca sa te pui la umbra de deceptii. cand s-o mai da la tine o iei la bani marunti cu ce figuri au fost alea data trecuta, unde se crede pe platoul de filmare la Disney Channel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu i-a convenit modul in care gandesti, comportamentul tau. Habar n-am!
De ce n-o intrebi? Pentru linistea ta, fa asta.
Nu ai nimic de pierdut. Probabil a vrut doar sa afle ceva. Cel mai bine e sa-ti iei inima-n dinti si sa afli din gurita ei.

happy

| Floricikpurpurie a răspuns:

Poate a avut doar de castigat un pariu!
Daca doar intr-o zi te-a ignorat sau nu a mai interesat-o de tine asta e singura solutie.
Daca te placea nu ii trecea intr-o zi.
Deci stai chill, nu e vina ta!

| elena04 a răspuns:

Nu nu ai gresit cu nimic pur si simplu a facut misto de tine ...sa dat la tine doar asa la vrajala..sa nu ai incredere in ea te pup