| Laurretta a întrebat:

Acum 7 luni vorbeam (la telefon) cu un albanez de mai mult timp si el era indragostit de mine. intre timp eu am cunoscut alt baiat(actualul prieten) vare este foarte gelos si pe care il iubesc enorm de mult. cu albanezul i-am spus totul si el tot ma suna si ma stresa( a ajuns cxa dimineata la 6-7 sa ma sune si sa-mi vb urat pentru ca era nervos de situatie) si am hotarat sa nu ne mai cautam. aseara(dupa mai bine de 2 luni de cand nu am mai vb) m-a salutat pe fbook si m-a intrebat daca l-am uitat si i-am spus ca nu, si iar a inceput sa tinem legatura( am spus ca vorbim ca prieteni) si imi spunea iubire si ca ma iubeste. cum as putea sa-l indepartez fara sa-l ranesc din nou?
p. s. aseara m-am certat cu actualul (din gelozie) si mi-a spus ca daca afla ca mai vorbesc cu altcineva, cu el am terminat!

Răspuns Câştigător
| Silvia_6960 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o rupi definitiv cu acel albanez, asta daca il iubesti pe actualul tau.

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Problema grava Numai tu poti sa alegi

| thealchemist a răspuns:

Eu zic sa-i lasi pe amindoi, nici unul nu te respecta.

| AneBbi a răspuns:

Pai ar trebui ca uh sa nu il mai bagi deloc in seama pe albanezu ala sau ce o fi rupi orice legatura cu el adica il blochezi pe fc il stergi faci cum sti ca e mai bine,daca mai are nr tau de tel bagai sh uh nr la lista respingere sau schimba nr,daca ai vrea sa ai o relatzie frum cu actualu, sh ar fi bine ca pe viitor sa nu te mai incurci cu straini, prin asta am trecut si eu am vreo 4-5 luni cred cu un arabchatterboxzicea ca vrea sa pastram legatura ca vrea sa vina in Romania sa ne cunoastem sh bla bla bla,bine au fost mai multe chesti dar acum nu poti sa mai ai incredere in nm sh nimic nu stiu ce poate avea cineva in cap sh pana la urma toti baieti sunt la fel o apa sh un pamant, decat sa ai probleme cu straini mai bine stai in banca ta, si nu te bagi.Nah parerea mea,e treaba ta daca acum o vei lua in considerare,dar cred ca asta e cel mai bine pentru tine,acum nu tr sa te mai intereseze daca altu sufera pentru ca atunci cand uh suferi nimanui nu'i pasasad, sh incearca sa il uiti ca doar ai un baiat care tb sh il iubesti nu iti strica o relatzie frum pentru un nimic nu merita, sh nici macar nu il cunosti asa de bine iti mai spun o data niciodata nu poti sti ce iti o pers poate avea o mie sh 1 de fetewinkingeh cam atat sper ca te'a fost de ajutorhee heebig grin

| AneBbi a răspuns:

Pai si eu ce am zis sa rupi legatura cu albanezu ala nimic mai mult, sh sa stai cu actualu daroh go on ma rog fiecare intelege ce vrea

| Laurretta explică:

@Anna eu iubesc pe actualul prieten!