| AndreiLeviux a întrebat:

Buna seara, am nevoie de o parere si de aceea va rog sa raspundeti cat mai multi. E vorba de o fata pe care am cunoscut-o acum o luna ne-am inteles foarte bine din prima zi, dupa care ea a inceput sa imi scrie sa imi dea mesaje venea langa mine afara cand ne vedeam vorbeam am iesit de 4 ori doar noi doi a fost foarte bine, mi-a spus ca ii sunt drag si tot asa, acum vine problema eu o cam sinpatizez pana acum 3 zile era totul bine acum parca e ceva mai distanta si pe langa m-a intrebat ce parere am despre un baiat, oare sa ii zic ca o plac, mentionez ca eu am 17 ani iar ea 18 e mai mare decat mine cu un an si vreo 8-9 luni

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Fii realist si incearca sa intelegi ca fata nu este pentru tine...

3 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Maintâi alflă dacă te place. Îţi vei da seama din felul în care se comportă faţă de tine.
Dacă întradevăr te place i-ai putea spune că o placi şi tu. Dacă nu te place puteţi rămane foarte buni amici.
O zi bună!

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Daca nu faci tu pasul asta, cine vrei sa il faca? Exista sansa sa te placa, daca astepti, iti ia altcineva locul.

| Șurubelniță a răspuns:

Spune-i, ca doar nu te mananca!
Daca nu faci asta, atunci n-ai nicio sansa cu ea. Tine in tine si o sa fii profund dezamagit cand se va cupla cu altul...