| FlyingSoul a întrebat:

Fetelor am o intebare idioata si va rog ca, daca nu aveti de gand sa raspundeti sincer nu raspundeti caci nu ma veti ajuta cu nimic. Asa intrebarea: Cand un baiat ii spune uei fete ca o iubeste aceasta de ce incepe sa il trateze cu raceala? sad 2 din 2 cazuri asa au facut...

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Nu`mi prea place sa recunosc insa si eu sunt asa straight face.Voi baietii de ce faceti la fel? La mine tot in toate cazurile asa a fost. Stii de ce? Deoarece se pierde interesul,daca vreai ceva,si vreai sa-l obtii, trebuie sa lupti pentru acel ceva, nu sa ti`l puie cineva in farfurie si sa ti`l dea.Asa si aici.Ne place sa avem ceva pentru care am luptat.Si da, in toate cazurile pe care le stiu si inclusiv si eu ne place cind baietii ne tin putin la distanta, iar apoi ne fac sa credem ca le place de noi. Ufff deci aici e o amestecatura, nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic sad

| FlyingSoul explică (pentru Swallow):

Ba da

| Swallow a răspuns (pentru FlyingSoul):

"Ba da" intelegi ce am vrut sa zic? happy

| FlyingSoul explică (pentru Swallow):

Ba da inteleg dar in cazul m`eu nu mi-a zis inca nimeni ca ma iubeste sau macar ca ii place de mine

9 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Depinde si de femeie.Eu,personal,sunt f sensibila.In momentul in care mi s-a zis inseamna ceva! Ma straduiesc sa-l fac sa nu-i para rau ca simte asta pentru mine! Ma emotionez! Cateodata ma sperii pentru ca mi-e teama ca nu ma voi ridica la nivelul asteptarilor lui.Sunt o femeie frumoasa si pentru mine complimentele si toate rahaturile astea nu mai inseamna nimic.Dar in momentul in care m-am indragostit si eu si mi-a zis si el ca ma iubeste am crezut ca mi s-au dezlipit picioarele de pe pamant si pluteam.Dar pana atunci eram cat de cat retrasa si poate ca simteam ca mi-o zic pentru fizic.Sunt si femei care stau cu un barbat doar pentru ca se poarta frumos cu ele.Iar atunci n-o sa ai niciodata satisfactia pe care o vei avea cand ii vei spune unui femei care la randul ei te iubeste,"te iubesc"! Ai avut ghinion! Nu inseamna ca toate sunt asa!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Probabil pentru ca nu-l crede sau incearca sa-l tina putin la distanta sa nu i se urce la cap.

| FlyingSoul explică (pentru AnnaMariaaa):

... nu precep cum adica sa i se urce la cap?

| vanessa98 a răspuns:

Poate ca nu-l crede si ar fi bine sa-i dovedeasca ca ii place de ea. asa ca te sfatuiesc sa ii dovedesti ca o iubesti. sper ca te-am ajutat.

| FlyingSoul explică (pentru vanessa98):

Da m-ai ajutat mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu il crede sau crede ca vrea sasibata joc de ele sau pur si simplu nul iubeau si ea si sau speriat cand au auzit acele cuvinte insa nu toate fetele sunt la fel.