| anonim_4396 a întrebat:

o intrebare: cum ai proceda daca un baiat mai mic ca varsta decat tine ti-ar spune acum un an si ceva ca te place? El sa-ti fie coleg si este normal sa vorbiti pe messenger ( adica el sa te salute si el sa vorbeasca mai mult, aproape ca nu-l bagi in seama). La scoala sa nu vorbeasca cu tine, sa te neglijeze total de parca n-ai exista, in schimb sa se dea mare cand esti pe langa el. El sa nu fie cel mai dragut baiat, ba chiar un neinsemnat(ceva gen "baiatul care abia trece clasa-corigentul"). Daca in mod frecvent cand vorbiti pe messenger te-ar intreba daca vrei sa fii cu el ce i-ai spune? tu visand la alt baiat la care poate nu ai avea sanse. Mersi :*:*

Răspuns Câştigător
| AnNe a răspuns:

Pai de obicei in astfel de cazuri fiind foarte complicat incerci. faci ce-ti dicteaza inima...chiar daca cateodata iti dicteaza gresit incerci, cazi, te ridici si mergi mai departe as incerca sa fiu cu el. daca nu ar merge asta e viata merge inainte! funda?