| Cherry16ツ a întrebat:

Hi TPU! :*. Pai, este un baiat in liceu.Il plac. Mi-a spus in fata ca si el ma place, dar, mai are unele momente in care trece pe langa mine si doar ma priveste, fara sa spuna nimic.De obicei vorbim mult, stie ca il plac. Dar cand trec pe langa el, daca nu il bag eu in seama nu ma baga nici el! straight face.
Ce sa mai cred?sad`. fundita! sad:*.

Răspuns Câştigător
| Rebeccadamia a răspuns:

Eu cred ca ii este putin rusine de tine, si e normal...Si eu, cand eram mai mica, la fel m-am inteles ff bine cu un prieten, si nu ne bagam prea mult in seama fata in fata.mai mult virtual.Si acum, eu am trecut peste, am tinut mult la el, el acum ma iubeste si ma cauta mereu, dar eu am prieten de un an jum. Spune-i tu, ca daca nu vorbiti nu veti ajunge nicaieri, ca e important sa va vedeti si sa discutati mai multe fata in fata.Te pup, sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Alphye a răspuns:

Nu te ingrijora. El o face special ca sa te "zapaceasca".winking E o metoda de care ma folosesc si eu, si multi alti barbati.winking

| DreamyAndBold a răspuns:

Poate ca e plictisit cateodata ...no nu-i de rau love struck te iubeste