| Ultraanonim147 a întrebat:

Hi TPU ) sunt complet dezamagit, am o problema foarte grava putem spune!
* Cind vine vorba sa fac sex penisul meu este moale si se scoala foarte, foarte greu. Se scoala pe vreo 15 sec si se culca ft repede daca numa ating de el,
*Inainte am avut o prietena care nu vroia sa facem sex, dar ne facea sex oral, si acest lucru se intimpla foarte des, acuma 2 luni in urma m-am despartit de ea si am inceput viata sexuala, dar cind ajung in pragul de a face sex penisul este mort, n-am nici un sentiment de la partenera! Sunt bun ma ocup cu sportul de 3 ori pe saptamana, nu fumez, nu beu (doar la petreceri si atunci nu mult ) Iar cind ma uit la filme porno, n-am probleme cu penisul este totul ok,. (Vreau sa spun ca sunt un baiat cam timid, imi este rusine de domnisoare, ma gindesc diferite probleme de ale mele cum ar fi (sa nu le plac, sa ma dau de gol.) Care ar fi problema... (deja am avut 4 domnisoare diferit si la toate 4 penisul era moale si greu de sculat, doar daca fata al lua in maina si sa-l masturbeze. AJUTOR

7 răspunsuri:
| Ioana2518 a răspuns:

Pai asta inseamna ca nu ai nici un fel de atractie fata de ea, ca daca o aveai fi sigur ca penisul tau era ok

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bagă i baterii duracel, citi ani ai prietene

| Jameson a răspuns:

Buna.Asta se trage de la prea multe filme porno si masturbat. Trebuie sa ai incredere in tine si sa te simti in largul tau. Atunci totul o sa fie ok. Bafta...

Răspuns utilizator avertizat
| lucifer12345678 a răspuns:

Nu te panica
nu fi timid
vorbiti deschis intre voi
cere-i sa aiba rabdare si sa te ajute
cu rabdare totul va fi ok